سخن روز /
پیگیری هدف گذاریهای طرح استقرار نظامهای بهره برداری در حوزه رودخانه های مرزی شمالغرب کشور
1398/07/17

با حضور دکتر رحیمی عضو هیئت مدیره سازمان مرکزی،دکتر علیزاده مدیرکل نظامهای بهره برداری سازمان مرکزی، مهندس رزاقی مدیر عامل اتحادیه تعاونیهای تولید، مهندس نژادرضا مدیر تعاون روستایی آذربایجان شرقی، مهندس مختاری نماینده مجری طرح شبکه های فرعی شمال و شمالغرب کشور و معاون رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی، مهندس علیلو مدیرعامل اتحادیه تعاونی تولید استان و کارشناسان سازمان تعاون روستاییی استان با هدف پیگیری اقدامات و هدف گذاریهای طرح استقرار نظامهای بهره برداری در حوزه عمل رودخانه های مرزی در محل سالن اجتماعات سازمان تعاون روستایی تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان، مهندس نژادرضا ضمن خیر مقدم به مهمانان کلیاتی از اقدامات انجام یافته را تشریح نمودند سپس آقای مهندس مختاری گزارشی از روند کنونی اجرای طرح ارائه و مسائل و مشکلات موجود را توضیح داد.

همچنین در ادامه آقای مهندس رحیمی نیز با تاکید بر توان منطقه و پتانسیلهای فراوان موجود ضمن قدردانی از زحمات همکاران سازمان تعاون روستایی اهتمام جدی برای پیشگامی در استقرار نظامهای بهره برداری را خواستار شد.

در ادامه جلسه کارشناسان نماینده مجری طرح از روند اقدامات مشاوره اجتماعی و آخرین وضعیت طرح ارائه نمودند.

همچنین کارشناس ستادی همکار تعاونی های تولید روستایی از شیوه گزارش دهی و راستی آزمایی اطلاعات و تکمیل فرآیند با ارائه پاورپوینت گزارش مبسوطی ارائه نمود.

در انتهای جلسه آقای دکتر علیزاده مدیر کل محترم دفتر نظامهای بهره برداری با تبیین اهمیت و جایگاه و تاثیرگذاری نظامهای بهره برداری اقدامات انجام یافته در این راستا را در استان آذربایجان شرقی درخور تحسین ارزیابی کرد و تاکید نمود در برخور با جامعه محلی سیاستهای کلی وزارت خانه پیوسته باید در نظر باشد.

همچنین هم کاری و هم افزایی دستگاه ها و تشکلهای مرتبط و ضروری دانست و افزود: همفکری و تلاشهای مشترک ایرادات و مشکلات نیز به سهولت مرتفع می شود.

تعداد مشاهده خبر3 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal