سخن روز /
معرفی شرکت تعاونی روستایی معرفت بعنوان شرکت نمونه
1399/07/28
معرفی شرکت تعاونی روستایی معرفت بعنوان شرکت نمونه         
  تاریخچه تاسیس: شرکت تعاونی روستایی معرفت در سال 1344 تاسیس و طی شماره 73 در اداره ثبت شهرستان میانه به ثبت رسیده و در حال حاضر با 1707 نفر عضو، مبلغ 4.828.315.512 ریال سرمایه و ذخیره با 6 نفر کارمند مشغول ارائه خدمت به جامعه روستایی و کشاورزی حوزه می باشد.

هدف: هدف از تاسیس شرکت طبق مفاد اساسنامه: خرید و تهیه مواد و وسایل مورد احتیاج معیشتی و حرفه ای اعضا، انجام عملیات جمع آوری، نگهداری، تبدیل، طبقه بندی، بسته بندی، حمل و نقل یا فروش محصول اعضا و ... جهت بهره برداری جمعی و مشترک اعضا می باشد.

ترکیب اعضا: ترکیب اعضای شرکت متشکل از کشاورزان،دامداران، کارگران کشاورزی و...ساکن در حوزه عمل شرکت می باشند که متقاضیان عضویت با ارائه درخواست عضویت به هیئت مدیره و تعهد رعایت مفاد اساسنامه و پرداخت بهای حداقل سهم توانسته اند به عضویت شرکت درآمده و از خدمات آن بهره مند شوند.

فعالیت های شاخص:

علاوه بر ارائه خدمات به کشاورزان و روستائیان در خصوص تامین به موقع کود، بذر و سایر نهاده های کشاورزی، فعالیت های اعتباری، خرید محصولات کشاورزی تضمینی و توافقی و ... شرکت داراری یک واحد باسکول 60 تنی جهت ارائه خدمت به اعضا، یک دستگاه انبار 1000تنی و یک واحد پمپ بنزین با آخرین استانداردهای شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی و یک واحد فروشندگی مصرف در مساحتی بالغ بر 120 متر مربع با الگو برداری از فروشگاه های زنجیره ای در مرکز شهر آقکند می باشد که همواره مورد رضایت مردم و مسئولین محلی بوده است.

چشم انداز: با توجه به اینکه در سالهای اخیر جاده سرچم-اردبیل در مجاورت مرکز شرکت به بهره برداری رسیده و ارکان شرکت به شیوه ارائه خدمت در پمپ بنزین آشنایی داشته و از مزایای آن اطلاع کافی دارند در صورت امکان نسبت به ایجاد مجتمع رفاهی و یا حداقل نسبت به احداث پمپ بنزن در کنار جاده فوق اقدام خواهند نمود.
تعداد مشاهده خبر52 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal