سخن روز /
اولین شورای هماهنگی تعاون روستایی آذربایجان شرقی در سال 1400 برگزار گردید.
1400/02/05

به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی آذربایجان شرقی، در راستای برنامه ریزی جهت نیل به اهداف سازمانی و سیاست های شبکه در سال 1400 با حضور مدیر استان، معاونین و روسای ستادی و شهرستانی و همچنین مدیران عامل اتحادیه استانی و شهرستانی در سالن سردارشهید حاج قاسم سلیمانی تعاون روستایی استان به صورت وبینار برگزار گردید.

 

در آغاز لاهوتی معاون بازرگانی، به تشریح برنامه های حوزه فنی و بازرگانی محصولات کشاورزی پرداخت و در بین سخنان خود به تبادلات بین شبکه ای ملی، استانی و شهرستانی اشاره کردند. ایشان در مورد ایجاد روستا بازار و ضرورت تشکیل روستا بازارها جهت قطع دست واسطه ها در آشفته کردن عرضه و تقاضا در اولین فرصت تاکید کردند.

 

در ادامه روسای اداره بازرگانی، خدمات فنی، حسابرسی و آموزش به تشریح برنامه و طرح های حوزه خود در سال جدید پرداختند.

 

علایی رییس اداره خدمات فنی در بین سخنان خود بر جذب کامل کود استان از سهمیه 18%شبکه، نظارت بر توزیع صحیح و همچنین بر لزوم سرمایه گذاری در زنجیره تولید و صنایع تبدیلی تاکید نمود.

 

امیر مظلومی رییس اداره آموزش خواستار تقویت زیر ساختهای جلسه ای اینترنتی شده تا آموزش ها در سال جدید از این طریق برگزار شود و از همکاران نیاز سنجی به روز آموزش و از روسای ادارات شهرستانی خواهان برگزاری مجامع تشکلها و هماهنگی بر حضور حداکثری در کلاسهای آموزشی را خواستار شدند.

 

بابازاده مسئول حراست استان با توجه به نزدیک بودن نزدیکی انتخابات ریاست جمهوری گفت هر گونه طرفداری و جانب داری از کاندیدی با استفاده از امکانات و زمان اداری اداره ممنوع می باشد.

 

در ادامه جلسه 3 تن از روسای شهرستانی مشکلات و برنامه های شهرستانها را بیان کردند

 

در پایان جلسه نژارضا مدیر تعاون روستائی استان برگزاری جلسات مستمر هماهنگی را در سال جاری راهی برای رسیدن به اهداف ترسیم شده خواندند و استفاده از ظرفیت شبکه مجازی برای تشکیل جلسات و تبادل نظر را نیاز ضروری در شرایط کرونایی دانستند.

 

همچنین نژادرضا گفت برنامه ریزی چراغ راه رسیدن به اهداف است که در اول سال باید برنامه ریزی مشارکتی درست و منطقی و سخت کوشی را الگوی کار استان جهت نیل به اهداف عالی نظام جمهوری اسلامی و شبکه تعاون روستایی قرار دهیم تا بتوانیم به وظیفه خود درراستای شعار سال عمل نماییم در برنامه ریزی آسیب شناسی اقدامات گذشته و بازخورد مثبت میتواند به مانع زدایی و پشتیبانی از تولید کمک کند.

 

همچنین مدیر استان بر تکمیل زنجیره تولید در هر شهرستان بر اساس مزیت محصول آن شهرستان تاکید کردند و در ادامه به تشریح سایر برنامه های استانی وشهرستانها پرداخته و از معاونین و روسای ادارات استانی خواستار برنامه ریزی و چاره جویی مشکلات مطرح شده شهرستانها شدند.

تعداد مشاهده خبر30 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal